Publisert: 24.01.2005 kl. 15:55 - sist oppdatert: 26.01.2005 kl. 15:19
Er du leder har og lyst til å lære noe nytt og spennende? Da er landsleiren fri:05 stedet for deg. Fri:undervisningen gir deg mulighet til å gjennomføre moduler fra grunntreningen og andre spennende emnekurs under leiren. Fri:05 blir neppe kjedelig.
Det vil bli fokusert på de mest vanlige modulene fra grunntreningen, men det vil også bli tilbud om enkelttemaer og andre mer sjeldne temaer. Fri:undervisningen vil ha kapasitet til flere hundre ledere og rovere hver dag!
Kursene vil bestå av økter på 2 – 4 timer, og henvender seg til ledere og rovere. Mens speiderne er ute på aktiviteter og haik har man som leder og rover mulighet til å lære noe nytt eller friske opp temaer i stille omgivelser. Det vil både være formiddags og ettermiddagsøkter.
Les mer på http://www.speiding.no/landsleir/program
Vil du være med som ledertrener?
Har du lyst til å være med å skape et godt ledertilbud på leiren?Ta kontakt med Hanne Mette (hanne.mette.lundberg@dnbnor.no) i Komite speiding eller Nils Harald (nhs@speiding.no) på forbundskontoret innen 1. februar og fortell oss hvilke kurs og temaer du vil bidra med.
