 |
Taubane (1)> Siste kommentar: 21.03.13 08:47
Ski VM> Siste kommentar: 16.02.11 20:54
Ingelsrud (13)> Siste kommentar: 02.11.10 20:59
Ærlighet (5)> Siste kommentar: 26.10.10 09:35
NM-regler (3)> Siste kommentar: 16.09.09 17:23
Sisaltau (4)> Siste kommentar: 07.09.09 14:44
Ledere> Siste kommentar: 30.08.09 14:42
Leirvideo (1)> Siste kommentar: 20.08.09 16:37
Rasfare (1)> Siste kommentar: 18.06.09 07:26
St.Georg> Siste kommentar: 23.04.09 16:15 |
De gamle roverklaffene!
av: Rover Roversen (30.08.10 14:16)
Etter å ha snakket med et ganske stort antall rovere kan jeg trygt si at mange vil ha tilbake de gamle roverklaffene (en generasjon tidligere, tykkere, mørkegrønne). Det finnes mange som vil høre DIN mening om hvilke klaffer som burde selges.
Jeg ser ikke helt det store problemet med de nye og de gamle klaffene. Må selvsagt innrømme at jeg selv jobbet litt med å få tak i de gamle, men jeg ville overlevd med nye og.
Ja, de er mindre og i et annet stoff, men profilartikler trenger også å fornyes i ny og ne. Mye av merkene og profilartikkeldesignet vi har i dag er en smule utdatert. Bare se på KFUK-KFUM sine nye merker, spesielt de "nye" rovermerkene deres. De har tenkt litt utenfor boksen og funnet på noe nytt, og det fungerer..
Så hvorfor kan ikke vi og gjøre noe nytt?
Er helt enig i at vi kunne fått tilbake de nye. Ikke bare de grønne, men også de burgundre..
de var faktisk vesentlig bedre å se på og bruke, så hvorfor ikke..
synes de gamle klaffene både ser bedre ut, å føles bedre,
har selv arvet mine gamle grønne. synes de burde i gjenn komme i produksjon, men samme grønne fine farge, å størrelse. selv om de ikke passer til skjorta mi :|
Helt enig!
Kan ikke se noen god grunn til at klaffene ikke skulle kunne være som de var tidligre, med finere farge og design!
DGSF
|
|  |  | | Søk i speiding.no | | | Googlesøk i speiding.no |
Generelle regler for en god debatt
-
Vi oppfordrer til å skrive innlegg under fullt navn
-
Tenk deg om to ganger før du publiserer
-
Vær saklig
-
Ikke skriv en rekke innlegg etter hverandre
-
Ikke angrip personer
-
Oppfør deg på nett som i dagliglivet
-
Ikke gi ut sensitive personopplysninger
-
Ta hensyn til andres tid
-
Del din kunnskap
-
Respekter andres privatliv
-
Ikke misbruk makten du har
-
Tilgi andre for deres feil
Ta kontakt med Forbundskontoret om du synes enkelte innlegg ikke følger de generelle reglene for en god debatt, slik at vi kan slette innlegget raskest mulig. Debattsidene skal ikke brukes til annonser for kjøp/salg. Pass også på at diskusjonene handler om speiding og ikke om personlige forhold. Forbundsmerket På våre ressurssider om profilprogrammet kan du laste ned forbundsmerket, maler for brevark, presentasjoner og lese mer om bruk av farger og fonter.
 Administrasjon Gode verktøy for å gjøre papirspeidingen enklere.
 |  |